BORD, 1900-tal.

BORD, 1900-tal.

Tre svarvade guldfärgade ben med huvud i form av spjut, hillebard och morgonstjärna, rödrosa sammetsklädd bordsskiva i forma en vapensköld, H 84.

Slitage. Hillebardhuvudet har gått av från skaftet och medföljer. Bordsskivans sammet har fläckar.

Lähtöhinta
800 SEK