PARTI LEKSAKER, 5 delar, bl.a Schuco, 1900-talets mitt.

Röd Schuco Grand prix racer 1070. L 16. Grön Schuco 3000 i originalkartong. L 10. Missile AR-50, tiny germanium radio. I originalkartong. H 12. Motorbåt Schuco Teleco 3004 i originalkartong. L 18. Motorbåt Thunder bird Marusan toys Japan. I originalkartong. L 26.

Slitage. Vissa repor. Thunder bird med skadad kartong. Nycklar samt vissa delar saknas.

Lähtöhinta
1 200 SEK