SKÅL samt BURK MED LOCK, stengods, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand.

Skål, lila glasyr, diam 26. Burk, diam 18.

Burk, andrasortering. Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK