Bilar märkta bl.a. "Schuco". L 12-18. Hund, h 8. Reservdelar till olika leksaksbilar medföljer bl.a. navkapslar samt en karosser till modellbil mm.
Bruksslitage, smärre skador, ej funktionstestade.