PARTI GRAFIK, 3 delar bl a Carl Fredrik Reuterswärd och Roj Friberg.
Carl Fredrik Reuterswärd, färglitografi, sign o nr 29/200. Komposition bildstl 62 x 71. Roy Friberg, färglitografi sign o dat 76, nr 120/150"Castel garden" bildstl 52 x 66 samt okänd konstnär blandteknik, sign. "Castel Garden II, bildstl 52 x 65.