KLAFFBORD, empire. 1800-talets första hälft.

Mahogny, svarvad tvärslå på tassfötter och hjultrissor, låda i sarg. L 93(139), b 71, h 77.

Bruksslitage, ring på skiva.

Lähtöhinta
5 000 SEK