Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

BÖCKER, 3 st, bla "CM Bellmans Skaldestycken" efter CM Völschow, 1814.

"Commentarii de Bello Gallico" av Julius Caesar, Örebro 1821, "Det nöjsamma res-sällskapet" 2 delar i en volym, Jönköping 1831.

Slitage, skador. Bellman saknar pärmar. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 000 SEK