Två skåpsdelar med lådinredning. Fem stommar, h 260 Ej monterad. Skåpsdelarnas mått: L 83, b 47, h 41. Hyllplanens längd 87.
Slitage, smärre skador. Ej monterad. Skruvar medföljer ej.