Servettring, diam 4,5 märkt CG Hallberg. Plunta, h 12 stämplad Carl Gustav Hagbeck, Stockholm. Tång med utländska stämplar. Handspegel, skaft till borste samt två bägare.
Bruksslitage. Trasigt lock till fickplunta. Repat spegelglas till handspegel. (Graverad bägare h 6 i nysilver stämplad Carl Gustav Hagbeck, Stockholm.)