MINIATYRMÅLNING, dubbelsidig, guldram 18k, 1800-talets andra hälft..

Kvinnoporträtt. Hänge. L 6, b 5.

Repor, bruksslitage, bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK