BADRUMSSKÅP samt BELYSNING, delvis Brevettato, Italien, 1900-talets tredje kvartal.

Skåp i gul och svart plast. Lampa i porslin och glas. L 57, b 11, h 38.

Slitage.

Lähtöhinta
800 SEK