Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024

PARTI TENN, 4 delar. Bl.a. 1700-tal.

Stop stämplad med blomma samt ACB, höjd 23. Faten bl.a. sign. Levin Caspar Schönfeldt (1693-1715), samt Christian Benjamin Macke 1769-1786). Diam 34-36.

Bucklor, slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK