3 tårtspadar, l 17 - 19,5.
5 slevar, l 15,5 - 20,5.
4 pennskaft, l 10,5 - 20.
5 uppläggningsbestick, l 14 - 16,5.
2 ströare, l 17.
5 servettringar, höjd 2,5 - 3.
8 tänger, 9 - 16,5.
1 tesked, l 10.
1 tesil, h 6.
Bruksslitage, repor, gravyrer.