SKÅLAR PÅ FOT, 2 st, stengods, Mari Simmulson, Upsala-Ekeby.

Diam 14 resp 18.

Mindre skål med obetydl nagg. I övrigt obetydl slitage.

Lähtöhinta
800 SEK