Kellot
130681

HERRFICKUR MED KEDJA, guld 14K resp 18K, American Waltham Watch Co. Kedjans vikt 14 gram.

Sk savonetteur med dekor av snedställda ränder samt floral dekor. Diam 5,3.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK