JOHN & JOSIAH BOYDELL (PUBL), etsningar, 2 st, 1700-talets slut.
Motiv från Shakespeares Merry Wives of Windsor. Plåtstrl 65x47.
Gulnade, fläckar. Ej examinerade ur ram.