John & Josiah Boydell (publ)

(England)
John & Josiah Boydell (publ)
(England)

JOHN & JOSIAH BOYDELL (PUBL) (ENGLAND) , etsningar, 4 st. Omkring 1770-1800.

Illustrationer till Shakespear. Ca 48 x 63 och 57 x 42.

Skador, revor, fuktfläckar och veck.

Lähtöhinta
2 000 SEK