E BOROUGH JOHNSON, olja på duk, sign. England omkring 1900.

Porträtt av man i helskägg. 20 x 15.

Smärre repor och färgbortfall.

Näyttelyt

"West Ham Free Picture Exhibition, Easter 1903"

Lähtöhinta
2 000 SEK