STÅNKA samt PIPSTÅNKA, allmoge, 1800-tal.

Svart resp rödmålade. H 28 resp 30. Mindre hink medföljer.

Lagningar. Slitage och färgbortfall.

Lähtöhinta
1 000 SEK