LOCKPOKAL, silver, CG Hallberg, Stockholm 1905.

"Kungliga Svenska Segelsällskapet Klass III 1905", medaljong med klubbens emblem i emalj. H 26.

Slitage, bucklor. Detalj saknas på lockknopp. Prisgravyr.

Lähtöhinta
800 SEK