VÄSKA, "Keepall 55", Louis Vuitton.
Monogramcanvas. Detaljer i läder samt i "LV" och "LOUIS VUITTON" märkt guldfärgad mässing. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france" och numrerad. Nametag medföljer. Bredd 55 cm, höjd (exklusive handtag) 30 cm, djup 25 cm.
Bruksslitage. Vattenfläckar och torkat läder.