VÄSKA, YSL, Medium Cabas Chyc Bag YSL 1891.
Väska i beige och brunt präglad läder med detaljer i guldfärgad metall. Tre innerfickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt "YVESSAINTLAURENT" på numrerad etikett.
Bredd 36,5 cm, höjd 27 cm, djup 18 cm. Dustbag medföljer.
Slitage, smärre fläckar i foder.