Buzzard i oöppnad europeisk originalförpackning. Bär svenska prislappar. Längd 25,5 cm. Wildcat i oöppnad europeisk originalförpackning. Bär svenska prislappar samt 2 stycken "1 fordon 1 figur ingår" etiketter. Längd 28 cm.
Ställvis med repor och slitage. Kanter något nötta. Tejpen gulnad och något torr.