VÄSKA, Chanel.
Svart präglat läder. Monogramprytt lås i guldfärgat metall. Invändigt fodrad i svart läder, ett fack. Märkt "CHANEL", "MADE IN FRANCE" samt med numrering. Ca 20 x 7 x 16 cm. Dustbag medföljer.
Smärre slitage. Invändigt repor och smuts.