PLÅNBOK, Chanel
Svart präglat läder med svarta stickningar. Invändigt svart skinn och nylon med detaljer i guldfärgad metall. Sedelfack, myntfack och korthållare. Märkt "CHANEL" samt med numrering. Ca 12 x 10 x 2 cm. Äkthetskort och ask medföljer.
Smärre slitage och repor.