VÄSKA "Double Flap bag", Chanel, 2009-2010.
Svart quiltat skinn. Länk med guldfärgad metall. Baksida med liten ficka. Fodrad med bordeauxfärgat skinn. Tre större fack under lock, samt två små fack. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL". Ca 23 x 15 x 6 cm. Dustbag, kartong, kasse, äkthetskort och inköpskvitto medföljer.
Slitage. Enstaka repor.