467
175513

A Gustavian commode.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 340 - 1 610 EUR
1 420 - 1 710 USD
Vasarahinta
13 000 SEK
A Gustavian commode.

Fanerad alm och plommon. Beslag av förgylld mässing. Tre lådor. Längd 124, bredd 62, höjd 80 cm.

Partly later mountings, damages due to dryness, partly new foot.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?