Utan titel
Färglitografi på Japan papper, 1955, signerad. 25,5 x 50 cm.
Små rester av tejp på bladets övre kant a tergo.
Small parts of adhesive tape a verso on the top edge. Slightly yellowned
Ginestet/Pouillon E 569.