Två sammansatta moduler, ihopfällbara, inredning med utfällbara hyllor, skåpdörrar och hyllor lackerade i rött och vitt, inbyggd rostfri ishink. Varje modul höjd 116,5 cm, bredd 90 cm, djup 23,5 cm (ihopfälld 48 cm). Pallarna med sitsar klädda med svart skinn.
Skador och slitage. Låset skadat, hjul saknas. (4)
Carl-Arne Breger.