"Ols Maria"
Etsning, 1919, signerad. 19,8 x 29,4 cm.
Ej examienrad ur ram. Gulnad. 2 mindre revor på bladets vänstra kant.
Asplund 286. Hjert & Hjert 167. Lidbeck 286.