585
123257

BORDSARMATUR. Empirestil.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
268 - 357 EUR
284 - 379 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
BORDSARMATUR. Empirestil.

Förgylld brons, svart marmor och slipat glas. Rutslipat skaft på kvadratisk bas. Reliefdekor av palmetter. Krönande kotteknopp. Höjd inkl. skärm 96 cm.

Smärre nagg.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?