414
120075

SKULPTUR. Barock.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
908 - 1 090 EUR
966 - 1 160 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
SKULPTUR. Barock.

Snidat trä. Polykromt bemålat och förgyllt. I form av stående mansfigur. Höjd 86 cm.

Skador, lagningar.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

895. Elias Erdtman, Moonlight over watercourse (Heyst-sur-Mer).
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
6 500

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
6 500 SEK