582
91967

Carl Skånberg

(Ruotsi, 1850-1883)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
366 - 457 EUR
383 - 479 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Carl Skånberg
(Ruotsi, 1850-1883)

Holländskt kustlandskap

Stämpelsignerad Carl Skånberg.
Pannå 18 x 33,5 cm.

Krackelerad.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?