476
86233

KANNA, fajans. 1800-talets början.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
182 - 272 EUR
193 - 290 USD
Vasarahinta
900 SEK

Lagning.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

86. A North-European Baroque giltwood mirror, circa 1700.
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
Tarjoushistoria
28 000

tarjouksesi
26 000

tarjouksesi
24 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
28 000 SEK