Signerad KG Nilson och daterad 2004 a tergo. Diam 106 cm.
Täydennyslista
Diameter 106 cm.
Näyttelyt
Konstakademien, Stockholm 2004.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui