1657
88379

HANDVÄSKA, Hermès, modell "Kelly". 1960-tal.

Lähtöhinta
8 000 SEK
727 EUR
773 USD
Vasarahinta
27 000 SEK

Grön mocca, invändigt grönt skinn. Märkt "Hermès Paris" under flärp samt på låsanordning. tillhörande nycklar märkta "Hermès 014" samt hänglås. Höjd 22, längd 29,5 cm.

Smärre slitage.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

249. A carrige cushion 'Blomstermosaik', tapesty weave, c 95.5 x 42 cm, Scania, around 1800-1830.
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK