1407
108067

SKYLTFIGUR GEVALIA,

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
580 - 773 USD
Vasarahinta
16 500 SEK
SKYLTFIGUR GEVALIA,

1900-talets första hälft. Trä och papier maché. I form av sittande man. Urverksfunktion som gör att huvud och ögon rör sig. Höjd 42 cm.

Smärre slitage.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

754. Jacques Courtois kallad Le Bourguignon Circle of, Jacques Courtois, known as Le Bourguignon, Cavalry Battle.
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK