Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
976
69173

VAS,

Lähtöhinta
2 000 SEK
177 EUR
182 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
VAS,

stengods. Stig Lindberg, Gustavsberg 1960-tal. Reliefdekor i turkosgröna och svarta nyanser. Signerad Stig L och studiohanden. Höjd 47 cm.

Lagad med retuscher.