954
71877

SEKRETÄR.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 340 EUR
1 140 - 1 420 USD
Vasarahinta
12 500 SEK
SEKRETÄR.

Sverige. Rokoko, 1700-talets andra hälft. Fanerad med plommon och valnöt. Beslag av mässing. Svängd form. Skrivinredning bakom klaff. Tre lådor. Bredd 90, djup 50, höjd 104 cm. Nyckel medföljer.

Renoverad, fanerlagningar.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?