829
71569

Johan Krouthén

(Ruotsi, 1858-1932)
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
1 570 - 1 740 EUR
1 640 - 1 830 USD
Vasarahinta
31 000 SEK
Johan Krouthén
(Ruotsi, 1858-1932)

Sommaridyll med pickande höns

Signerad Johan Krouthen och daterad 1912. Duk 50,5 x 75 cm.