655
71235

FIGURIN,

Lähtöhinta
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
FIGURIN,

lapis lazuli, Kina. "Doctor´s lady". Längd 18,5 cm.

Obet kantnagg.

Alkuperä - Provenienssi

Urmakaren Ingvar Månsson, Malmö