504
70939

STOLAR,

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
9 200 SEK
STOLAR,

sex stycken. 1700/1800-tal. Bonade. Rak rygg med spjälor. Raka ben. Fast stoppad sits.

Förstärkningar, ställvis smärre skador.