471
70877

Edvard Westman

(Ruotsi, 1865-1917)
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
872 - 1 310 EUR
912 - 1 370 USD
Vasarahinta
15 000 SEK
Edvard Westman
(Ruotsi, 1865-1917)

"Hufudskär"

Signerad Edv Westman och daterad 1885. Duk 62 x 80 cm.

Färgbortfall