361
70677

MATTA..

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Vasarahinta
Ei myyty
MATTA..

Partly some wear, slightly dirty, some painted areas, minor repairs.

Ställvis något slitage, något smutsig och påmålad, smärre lagningar.

Muut tiedot