Modern Art & Design 660
Huutokauppa: 19.−20. marraskuuta 2024
Important Winter Sale 661
Huutokauppa: 11.−13. joulukuuta 2024
348
70661

TAKARMATUR,

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
133 - 177 EUR
137 - 182 USD
Vasarahinta
3 200 SEK
TAKARMATUR,

Smärre slitage, obet nagg.