256
70495

MATTA.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
Ei myyty
MATTA.

Little wear, minor stains, mothdamages. Machine made fringes.

Obetydligt slitage, smärre fläckar, malskador. Maskinfransar.

Muut tiedot