219
70421

Ernst Josephson

(Ruotsi, 1851-1906)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
4 800 SEK
Ernst Josephson
(Ruotsi, 1851-1906)

Broderande dam.

Signerad Ernst Josephson. Blyertsteckning 35 x 22,5 cm.

Fuktskador och gulnad. Renoverad.