185
70355

SPEGELLAMPETT,

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
268 - 357 EUR
284 - 379 USD
Vasarahinta
5 400 SEK
SPEGELLAMPETT,

för ett ljus. Sengustaviansk. Förgylld och bronserad. Oval med krönande bandrosett. Svängd ljusarm av mässing. Höjd 94, bredd 50 cm.

Lagningar, kompletteringar, bakstycke saknas.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?