127
70247

Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Lähtöhinta
1 200 SEK
105 EUR
109 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

"Empire"

Etsning 1891 (II état). Ur den osignerade upplagan om 425 ex för Föreningen för Grafikkonst. 19 x 13,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Kirjallisuus

Hjert & Hjert 13. Romdahl 12.