1215
72323

PORTRÄTTRELIEF,

Lähtöhinta
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Vasarahinta
4 400 SEK
PORTRÄTTRELIEF,

förgylld och patinerad brons.,1800-tal. Karl XIV Johan i medaljong. Monterad på träplatta, svärtad, 14x14 cm.

Träspricka.